Online Satış Sitemiz | www.larastore.com.tr2004 yılında kurulan şirketimiz, ilk günden bu yana dinamik ve kurumsal yapısı, sıkı sıkıya bağlı olduğu prensipleri, zamanlama kabiliyeti, güvenilir çalışma sistemi ve çözüm odaklı yaklaşımı ile kısa zamanda tercih edilen iş ortağı konumuna ulaşmıştır.
Kuruluşundan bu yana sayısız projede başarı ile yer alan şirketimiz bilgisayar ve donanım malzemeleri ile başlayan faaliyetlerine, bilgisayar sarf malzemeleri, network kurulumları, kırtasiye malzemeleri, matbaa ve baskı işlerini de ekleyerek büyümesini sürdürmüş ve 2009 yılı itibariyle tüm bu tecrübe birikimini de ekleyerek okul kırtasiyesi işini kendisine hedef olarak belirlemiştir.
Özel Nesibe Aydın Okulları ile başlayan, Zafer Koleji ve Milli Eğitim Vakfı Ankara Koleji ile güçlenerek devam eden faaliyetlerimiz yalnızca okul kırtasiyesi konusunda uzmanlaşmış çalışmalarımızın haklı bir sonucu olmuştur. Faaliyet gösterdigimiz tüm okullarda, öncelikli işimiz ögrencilerin kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak olarak görünse de, bu işimizin yanı sıra son derece önem verdiğimiz yazar imza günleri, atölye çalışmaları, özel günlerde düzenlemekte olduğumuz çeşitli etkinlik ve faaliyetler de eğitici aynı zamanda eğlendirici niteliği ile öğrencilerimizin eğitiminde önemli bir rol oynamaktadır.
Eğitim sektörüne yönelik çalışmalarımızda, yalnızca bir tedarikçi olmaktan fazlasını sunarak, ögrencilerin eğitimine değer katmak, okuma alışkanlığını ve el becerilerini geliştirecek, özgüvenli ve sosyal birer birey olmaları konusunda gerekli yardımı sağlayacak destekleyici eğitim faaliyetlerinin organizasyonunu sağlamak öncelikli hedefimizdir.
Bayiliğini yapmakta olduğumuz konusunda dünya lideri kırtasiye markalarına, 2015 yılı itibariyle NATUREX, TOYCOLOR, JOLLY, NATUREXART, HOBBY CRAFT, COLORVELVET, KREATIVA, CRETACOLOR, CREALL, VINCENT, TITI markalarını da ANKARA BÖLGE DAĞITICISI olarak eklemiş bulunuyoruz.
Ayrıca Kartezyen Eğitim Yayınları ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ olarak hizmet vermekteyiz.
LARART Tescilli Markamız ile, yeni ve özgün ürünleri okul kırtasiyesi sektörüne sunmaktayız.
Hizmete girmiş olan online satış sitemiz ile, müşterilerimize daha çok çeşit ürüne daha uygun fiyat ve kolay ulaşma imkanını sağlamak amacındayız.

Online Satış Sitemiz | www.larastore.com.tr